Soffa

227012

SOFFA, 1800-tal, vitmålad, längd 173 cm

skador,

Rum 6

Soffa

Budhistorik (4 bud)

1121855
450
1121317
1119787
1116712

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.