Reinhold Ljunggren färlitografier

227010

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): (2) Kompostioner, signerade och numrerade, 73/410 resp 267/360 färglitografier, ca 24x35 resp 40x31 cm

Den mindre med fläckar på passeparton samt något bucklig på bladet

Fack 10

Budhistorik (14 bud)
1122349
900
1122177
850
1122347
1122177
750
1122345
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.