Skrin 1700-tal

227009

SKRIN, 1700-tal, karvsnittsdekor, delvis bemålad, smidda järnbeslag, höjd 23, 35x24 cm

Slitage, skador, senare kompletterad, nyckel saknas

Allmoge, Diverse

Monter 7

Skrin 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
1122284
1113653
750
1113653
550
1114950
500
1113653

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.