Bord regencystil

227007

KLAFFBORD, regency-stil, England, 1900-talets början, låda i sargen, dekor med intarsia samt bemålad med blomstergirlander, höjd 75 cm

Ytskador

Rum 11

Bord regencystil

Budhistorik (10 bud)
1122002
3 400
1114773
3 200
1122001
1114773
2 400
1121789

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.