Lennart Jirlow färglitografi

226995

JIRLOW, Lennart (född 1936): Dansande par, signerad L. Jirlow 58/225, färglitografi, 53x37 cm; oramad

Rum 8

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (18 bud)
1121576
3 600
1121547
3 400
1121148
3 200
1113781
1121147

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.