Carl Brandt oljemålning

226986

BRANDT, Carl (1852-1930): Väg i vinterskrud, signerad C. Brandt, olja på duk, ca 90x107 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1122277
5 400
1118741
5 200
1117912
5 000
1116458
1116295

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.