Zorn etsning

226981

ZORN, Anders (1860-1920): Brudtärnan, 1905, signerad Zorn, etsning, 14,5x19,5 cm, Asplund, ZG 192

Monter 9

Zorn etsning
Budhistorik (11 bud)
1121817
4 200
1121678
1121678
3 400
1121456
3 200
1120390

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.