Tallrikar Imari 1700-tal assietter 1800-tal

226977

TALLRIKAR, 3 st, porslin, 1700-tal, imaridekor, ASSIETTER, 6 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diamater 18,5 cm

Skador

Orientaliskt, Porslin

Monter 9

Budhistorik (20 bud)
1121872
1 600
1120755
1121871
1120755
1121842

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.