Maria Boczewska litografi

226975

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Lönnlöv, signerad Boczewska, färglitografi, 45/250, bladmått 60x76 cm

Fack 9

Maria Boczewska  litografi

Budhistorik (7 bud)
1122092
650
1121936
600
1122091
600
1121936
550
1121691
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.