Madeleine Pyk litografi

226969

PYK, Madeleine (född 1934): Oka Wago Botswana, signerad M Pyk, 65/300, färglitografi, 24x30 cm

Fack 4

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (15 bud)
1122612
950
1122609
900
1122611
900
1122609
850
1122604

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.