Madeleine Pyk litografi

226966

PYK, Madeleine (född 1934): Tiger, signerad M Pyk, 241/325, färglitografi, 59x39 cm

Fack 3

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (21 bud)
1122399
2 400
1121809
1119979
1121808
1 900
1119979
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.