Matbord med iläggskivor jakaranda

226961

MATBORD med 2 iläggsskivor, 1960-tal, Danmark, jakaranda, höjd 72, diameter 122, skivorna 49 vardera

Ytskador

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
1121523
1121434
2 600
1121030
1119912
1 600
1119567
550

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.