Leif-Erik Nygårds

226941

NYGÅRDS, Leif-Erik (född 1939): Marilyn Monroe, offsettryck, sign. med tusch "Marilyn Monroe photographed in Los Angeles at Bel Air Hotel, june 27th 1962 Leif-Erik Nygårds", atergo stämplat "Photo copyright Leif-Erik Nygårds", 50x70 cm
Tryckt på Hammars tryckeri mitten på 1980-talet

Konst, Fotografi

Leif-Erik Nygårds

Budhistorik (19 bud)
1122227
15 500
1122276
15 000
1122227
14 500
1121425
14 000
1121414
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 479 EUR, 1 663 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.