Bataljmålning

226938

COURTOIS, Jacques, hans art, Bataljmålning, 1800-tal, olja på duk, 113x142 cm

Skador och lagningar

Konst, Måleri

Rum 4

Bataljmålning

Budhistorik (26 bud)
1121660
11 000
1121578
10 500
1121659
10 500
1121578
10 000
1121658
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 054 EUR, 1 238 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.