Karl Bertil Lundh oljemålning

226936

LUNDH, Karl Bertil (född 1923): Skrinda, signerad Lundh, olja på pannå, 28,5x26 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Karl Bertil Lundh oljemålning
Budhistorik (6 bud)
1121891
550
1116231
500
1121890
450
1116231
1121889

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.