Teddy Derkert akryl

226927

DERKERT, Teddy (samtida): Utan titel, akryl på duk, signerad och daterad kang (?) 05, 116x88 cm

Konst, Måleri

Teddy Derkert akryl

Budhistorik (4 bud)

1122665
450
1114392
1113285
1113078

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.