Madeleine Pyk collage

226919

PYK, Madeleine (född 1934): "Mister Morris, signerad och daterad Madeleine Pyk1960, collage, 29x20 cm
Utställd: Galleri A

Konst, Måleri

Rum 4

Madeleine Pyk collage

Budhistorik (5 bud)
1122030
700
1122029
450
1122027
1121507
1113729

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.