Elisabeth Gothe olja

226910

GOTHE, Elisabeth (född 1951): "Fågelunge", monogramsignerad EG, olja på pannå, 24x19 cm;
PROVENIENS: Galleri Helle Knudsen

Konst, Måleri

Monter 10

Elisabeth Gothe olja
Budhistorik (16 bud)
1118083
1122445
950
1118083
900
1122444
850
1118083

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.