Skulptur i gips

226909

SKULPTUR, gipd, orientalisk man med kakaduor på axlarna, signerad F Konig, höjd ca 100 cm

Ytskador på gipset

Konst, Skulptur

Rum 2

Skulptur i gips

Budhistorik (22 bud)
1117882
4 600
1112752
4 400
1117880
4 400
1112752
4 200
1117879

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.