Dekorativa urnor

226894

DEKORATIVA URNOR, 1 par, alabaster, dekor med vindruvsklasar och rosor, höjd 56 cm

Dekordelar saknas, skador och lagningar

Diverse

Rum 3

Dekorativa urnor

Budhistorik (1 bud)

1113111
2014-01-25 01:18:58

2014-01-31 kl 18:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.