Sättugnsplatta

226892

SÄTTUGNSPLATTA, 1800-tal, 60x52 cm

Omfattande rostskador, senare bemålad

Diverse

Rum 4

Sättugnsplatta

Budhistorik

2014-01-31 kl 20:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.