Sten Eklund akvarellerad etsning

226874

EKLUND, Sten (1942-2009): The Rape - En hjältes död, akvarellerad etsning, signerad, daterad och numrerad Sten Eklund 1997, 11/15, 27x19,5 cm bladstorlek 42x33 cm

Rum 8

Budhistorik (21 bud)
1122304
4 400
1121870
4 200
1117302
1121869
1117302
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.