Oidentifierad konstnär

226873

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Forslandskap, signerad Holyoake, olja på duk, 33x59 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Rum 5

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (17 bud)
1122640
1 600
1120652
1122639
1 400
1120652
1 300
1122638

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.