Curt Asker färglitografi

226864

ASKER, Curt (född 1930): Komposition, signerad Curt Asker, 160/270, litografi, bladstorlek 63x43 cm; oramad

Rum 8

Curt Asker färglitografi
Budhistorik (3 bud)

1114099
1114849
1114099

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.