Bordspendyl

226855

BORDSPENDYL, Frankrike, 1800-tal, valnöt med förgyllda beslag, höjd 47,5 cm, pendel finns

Skada på krönet

Ändringar/tillägg
Pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 2

Bordspendyl

Budhistorik (10 bud)
1121580
3 800
1121282
3 600
1120042
3 200
1120040
1119501

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.