Akvareller 1900-tal

226853

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (3 st) Studier, signerad och daterade -37, akvareller, 40x27,5, 35,5x26,5 samt 51x25 cm; oramade

Konst, Måleri

Rum 8

Akvareller 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

1112265
2014-01-24 16:04:35

2014-01-31 kl 19:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.