Mary Hutchinson Peixotto akvarell

226850

PEIXOTTO, Mary Hutchinson (USA, 1869-1956): "Taormina, Sicily", signerad M.H.Peixotta, akvarell, ca 25x31 cm; med dedikation

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (13 bud)
1122631
900
1122630
850
1122627
1122626
750
1122623
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.