Antik brons

226849

TJUR, brons, antiken, längd 5 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift inköpt i Rom under senare delen av 1940-talet

Etnografica

Monter 9

Antik brons

Budhistorik (4 bud)

1122072
1122071
950
1115446
900
1115063
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.