Bronser

226844

BRONSER, 3 st, antiken, huvud, fågel, rökelsehållare, höjd 4-9cm
PROVENIENS: Enligt uppgift inköpt i Rom under senare delen av 1940-talet

Etnografica

Monter 7

Bronser

Budhistorik (11 bud)
1121256
1 700
1120951
1 600
1120951
1 400
1119884
1 300
1118365

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.