Casoletter Louis XVI stil

226842

CASOLETTER, 1 par, Louis XVI stil, 1800-tal, marmor och förgylld brons, dekor i form av pärlstav, höjd 21 cm

Sprickor

Diverse, Belysning, Ljusstakar

Monter 8

Casoletter Louis XVI stil

Budhistorik (12 bud)
1119121
11 000
1118539
10 000
1117133
8 000
1117132
7 000
1117131
6 000

Slutpris SEK:
11 000
1 049 EUR, 1 180 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.