Afrikansk mask

226816

MASK, Zande, Kongo, Ueleprovinsen, patinerad i jordfärger, höjd 23cm, PROVENIENS: Samling Müller, Stockholm

Sprickor, lagningar

Etnografica, Diverse

Monter 3

Afrikansk mask

Budhistorik (3 bud)

1119897
1119896
750
1110368
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.