Nattduksbord 1960-tal

226814

NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, teak, höjd 54, 40x32 cm

Smärre ytskador

Rum 5

Nattduksbord 1960-tal

Budhistorik (11 bud)
1122483
1 300
1122372
1122481
1122372
1122098

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.