Oidentifierad konstnär oljemålning

226812

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal England, landskapsmotiv med figurer vid flod, olja på duk, 74x98 cm

Dubblerad, ytskada

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (46 bud)
1121366
15 500
1121362
15 000
1121364
15 000
1121362
14 500
1121359
14 000

Slutpris SEK:
15 500
1 496 EUR, 1 699 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.