Väggspegel spegellampetter

226802

VÄGGSPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1930-40-tal, tenn, krön med blommor, diameter 19 resp. 47 cm

Smärre dekorskador

Speglar

Rum 11

Väggspegel spegellampetter

Budhistorik (19 bud)
1122466
1 300
1122462
1121877
1113853
1113132
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.