Bordslampa 1930-tal

226801

BORDSLAMPA, 1930-tal, nysilver med glasskärm, höjd 46 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 11

Bordslampa 1930-tal

Budhistorik (18 bud)
1122156
1 300
1121925
1121925
1122138
1121925
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.