Gunnar Zetterström oljemålning

226796

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Utsikt från Djurgården, signerad och daterad 1936, olja på pannå, 42x53 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 4

Budhistorik (18 bud)
1120279
6 200
1117316
6 000
1117316
3 800
1119950
3 600
1117316
3 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.