Isidor Törnström oljemålning

226795

TÖRNSTRÖM, Isidor (1870-1952): Kustlandskap med hus, signerad Isidor Törnström , olja på duk, 32x70 cm

Fläckar och dukhål

Konst, Måleri

Rum 5

Isidor Törnström oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1120933
1120942
1120933
1 900
1120937
1 800
1120933
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.