Unger oljemålning

226793

UNGER G (1900-tal); Vintermotiv med segelskutor, signerad G Unger, olja på duk, 30x25 cm

Mindre hål

Konst, Måleri

Rum 2

Unger oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1120343
450
1120340
1120325
1120242

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.