Bokskåp

226791

BOKSKÅP, 1900-tal, delvis rotfaner, mässingbeslag, höjd 172, 64x27 cm

Smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finn att avhämta på utlämningen

Rum 7

Bokskåp

Budhistorik (29 bud)
1120152
4 600
1120151
4 400
1120006
4 200
1120149
1120006
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.