Spegel med konsolbord

226790

SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan stil, 1900-tal, mahogny med mässingsdetaljer, total höjd 242, 83x33 cm

Smärre skador

Speglar

Rum 9

Spegel med konsolbord

Budhistorik (13 bud)
1121217
2 600
1118701
2 400
1117798
1117178
1117797

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.