Skrivbord mahogny

226786

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, engelsk stil mahogny, skiva med dekor av växtslingor, höjd 74, 120x70

Listdel saknas, ytskador

Rum 8

Skrivbord mahogny

Budhistorik (23 bud)
1120314
4 400
1120312
4 200
1120302
1120311
1120302
3 600

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.