Karmstol, rokoko

226778

KARMSTOL, 1700-tal, rokoko

lagningar, renoverad, kompletterad, skador

Rum 2

Karmstol, rokoko

Budhistorik (6 bud)
1121271
1121270
1 400
1121268
1 300
1121266
1117176

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.