Barskåp

226775

BARSKÅP, 1930-40-tal, intarsiadekor, invändigt med belysning och spegel, höjd 114, 90x35 cm

Faberskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta på utlämningen

Barskåp

Budhistorik (55 bud)
1120892
23 000
1120884
22 000
1120880
21 000
1120856
20 000
1120871
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 203 EUR, 2 588 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.