Kabinettskåp

226772

KABINETTSKÅP, 1900-tal, intarsiadekor, höjd 116, 96x50 cm

Oarbetat, dörrar med sättningar, sprickor och slitage

Ändringar/tillägg
Nycklar kan avhämtas på utlämningen

Rum 4

Kabinettskåp

Budhistorik (5 bud)
1120222
1119786
550
1119683
500
1118239
1116079

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.