Tallrikar rokokodekor

226770

TALLRIKAR, 7 st, 1900-tal, rokokodekor, diameter 24 cm

Enstaka nagg

Keramik/Porslin

Monter 4

Tallrikar rokokodekor

Budhistorik (2 bud)

1119866
1112020

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.