Ljusstakar i tenn

226739

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, senempire, lösa ljusmanschietter, en ljusstake med otydliga stämplar, höjd 11 cm

Något skeva, en ljusstake med lagning

Belysning, Ljusstakar

Monter 3

Ljusstakar i tenn

Budhistorik (2 bud)

1115939
1114617

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.