Johan Zacharias Blackstadius

226736

BLACKSTADIUS, Johan Zacharias, Akvarell, pojkar med segelbåt, signerad med initialer, daterad -72, 21,5x29

Konst

Monter 5

Johan Zacharias Blackstadius

Budhistorik (43 bud)
1121111
6 800
1121109
6 600
1121110
6 600
1121109
6 400
1121104
6 200

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.