Oidentifierad konstnär oljemålning

226732

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: omkring 1900, fartyg i öppen sjö, olja på duk, osignerad, 44x64 cm

Smärre färgbortfall, krackeringar

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (23 bud)
1120087
1120170
1120087
1 900
1118555
1 800
1116210
1 700

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.