Timo Solin skulptur

226727

SOLIN, Timo (född 1947): Flicka med rött hår, signerad Timo Solin, numrerad 23/30, bemålad plåt på metallfot, höjd 30 med sockel

Konst, Skulptur

Monter 3

Timo Solin skulptur

Budhistorik (15 bud)
1121135
3 600
1120102
3 400
1119857
3 200
1120041
3 200
1119857

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.