Stilleben oljemålning

226726

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Jaktstilleben, signerad A Colin, olja på duk, 42x68 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 3

Stilleben oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1121055
1110182
1121046
950
1110182
900
1121042
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.